Évi

Szatmári-Wittner Éva vagyok, és Pomázon élek a családommal. Gyermekem nemrég lett óvodás, így a szülői oldalról is beleláthatok az intézményi rendszerbe. 2016 óta dolgozom az Activity Óvodában és hat éve az igazgatói pozíciót is ellátom. Az évek során folyamatosan képeztem magam, hogy naprakész legyek az óvodával kapcsolatos aktualitásokról. Zeneművészetet is tanultam több évig fúvós hangszeren, amely az ének-zene foglalkozásainkhoz olyan plusz töltetet ad, amelyet semmivel nem lehet helyettesíteni. Nagyon fontos számomra a gyermekek testi-lelki és érzelmi fejlettsége, így fejlesztőpedagógusként és alapozó mozgás fejlesztőként azoknak is segítséget tudok nyújtani, akikről az ovis éveik alkalmával kiderül, hogy szükségük van rá. Nagycsoportos óvónéniként gőzerővel készülünk a gyermekekkel az iskolára játékos feladatokkal, hogy minden részképességük időben elérje az iskolaérettségi szintet. Minden ovis fejlődése más-más ütemben zajlik és a nyugodt, kiegyensúlyozott, bizalmi légkör kialakításával egy megfelelő alapot tudunk adni minden Activitysnek a boldog óvodás évekhez.