Erika

Kiss Erikának hívnak, 3 gyermekes édesanya vagyok. Legkisebb lányom 2024-ben ballagott el az Activity Oviból, ahol én is dolgozom immáron 4. éve. Ő is és én is nagyon szeretjük az ovit, az iskolából is gyakran visszajár ölelgetni a munkatársaimat. Sok segítséget kaptunk Barbitól és Évitől az utolsó 2 évben, így sikeresen megfelelt a sulis felvételin. Én az óvodában az angol nyelvű foglalkozásokkal és a mindennapos kommunikációval ismertetem meg a gyermekeket mindkét csoportban. Játékosan ismerkedünk meg a mesékkel, versekkel és mondókákkal, hiszen ennél a korosztálynál így lehet a legkönnyebben elmélyíteni az új ismereteket. Gyakran nem is tudatosítják magukban, csak amikor meghallanak 1-1 angol nyelvű beszélgetést vagy dalt és megértenek belőlük szavakat jön a felismerés, hogy ők ezt már tudják a foglalkozásainkról. Legfontosabb célom, hogy a gyerekekkel megszerettessem az angol nyelvet, így az iskolában majd nem okoz nekik gondot elkezdeni megtanulni a nyelvtani részt is.