Enikő

Perecsi Enikő vagyok, Budapesten élek albérletben. 4 éve diplomáztam az Eszterházy Károly Egyetem Sárospataki Comenius Campusán és kezdtem óvodapedagógusként dolgozni. Minősülésem után összeköltöztem a párommal és jelenleg Pomázon dolgozom. A művészetek mindig is nagy szerepet töltöttek be az életemben. 8 évig tanultam fúvós hangszeren, amelyet most a foglalkozások során tudok hasznosítani. A képzőművészet ovis korom óta elkísér, mára gazdagodtam egy grafikusi végzettséggel, illetve hamarosan egy rajzvizsgálati szakértőivel is. Munkám során kiemelten foglalkozom a gyermekek finommotorikus fejlődésével. Délutánonként tehetségműhelyben bontogathatják szárnyaikat és fejlődhetnek nálam az ovisaink. Dajka nénimmel, Andival felügyeljük a kis-középső csoportot, igyekszünk mindent megadni a gyermekeknek, amely a problémamentes beszokásukhoz és a vidám ovis éveikhez szükséges.