Barbi

Longa Barbara vagyok, de a gyerekek csak Barbinak szólítanak. A párommal friss házasok vagyunk és mindenünket megosztjuk Sissi kutyusunkkal a pomázi házunkban. Az ELTE-n végeztem angol-magyar foglalkozásvezető óvodapedagógusként 2019-ben és fejlesztőpedagógusként 2024-ben. Lételemem a tanulás, az önfejlesztés, hisz ezzel is a gyermekek fejlődését tudom támogatni a munkám során. TSMT terapeuta tanulmányaimat idén kezdtem el, de még hosszú út áll előttem. Gyermekjóga oktatói végzettségemmel a mindennapos mozgásokat ki tudom egészíteni relaxációs gyakorlatokkal, amely jó hatással van az idegrendszeri és a mozgásfejlődésre. Évivel karöltve gondoskodunk a nagycsoportosainkról és idén délutáni iskolaelőkészítő foglalkozást is indítok, hogy egy kis plusz segítséget tudjak adni gyerekeknek az iskolát megelőző 1-2 évre.